İstanbul Üniversitesi Öğrencilerinden TKS’ye Teknik Gezi

İstanbul Üniversitesi Öğrencilerinden TKS’ye Teknik Gezi

İstanbul Üniversitesi öğrencileri Tosya Kontrplak Sanayi A.Ş. fabrikasına teknik gezi düzenledi.

Lisans eğitim öğretim yönetmeliği kapsamında İstanbul Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri dün Tosya Kontrplak Sanayi A.Ş. fabrikasına “Bilimsel ve Teknik Gezi” düzenledi.

Teknik gezi kapsamında fabrikaya gelen 6 öğretim elemanı ve 38 öğrenciyi TKS İnsan Kaynakları Müdürü İsmail Özbekmezci ve TKS Genel Müdürü Zafer Nalbantoğlu karşıladı. Öğrenciler fabrika hakkında TKS Genel Müdürü Zafer Nalbantoğlu’ndan bilgi almasının ardından fabrikayı gezdi. Gezide öğrencilere teknik personel ve İnsan Kaynakları Müdürü İsmail Emre Berber eşlik etti.

Gezide TKS Genel Müdürü Zafer Nalbantoğlu’na plaket takdim eden öğretim elemanları misafirperverliği ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Geziyi değerlendiren öğrenciler bu tür teknik gezilerin kendileri için çok yararlı olduğunu belirterek; “Tosya Kontrplak Sanayi A.Ş. fabrikasını gezdik. Ağaç olarak gelen hammadde buradan ürün olarak son kullanıcıya ulaşıyor. Ağacın ilk halini ve kullanıma hazır ürün halini birlikte gördük. Üretimin her aşamasını detayları ile makine ve ekipmanlarını inceledik. Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencileri olarak çok olduğuna inanıyoruz. Bizi fabrikada ağırlayan TKS Genel Müdürü Zafer Nalbantoğlu’na gezide eşlik eden İnsan Kaynakları Müdürü İsmail Özbekmezci’ye ve teknik personele çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Teknik gezi yemek ikramı ile sona erdi.

Kaynak: Açıksöz Gazetesi

Yazar hakkında

tksply administrator

Bir cevap yazın